بهترین و پرفروش ترین یخچال فریرهای پلادیوم

ما برای شما بهترین و پرفروش ترین یخچال فریرهای پلادیوم در این مقاله آوردیم. در این مقاله میخواهیم چند مدل از بهترین و پرفروش ترین یخچال فریزر های پلادیوم را معرفی کنیم و آنها را مورد بررسی قرار بدهیم. اگر می خواهید از قیمت و گارانتی مطلع شوید به فروشگاه میشاکالا مراجعه کنید. برند پلادیوم که یک برند با کیفیت ایرانی از الکترواستیل است قصد به باکیفیت کردن سطح محصولات ایرانی دارد. پلادیوم و الکترواستیل در تلاشند که باکیفیت ترین و بهترین یخچال فریزر های ایرانی را تولید کنند. ما در ادامه بهترین و پرفروش ترین یخچال فریزر های پلادیوم را قصد داریم از میشاکلا برای شما عزیزان نام ببریم.

معرفی برند پلادیوم

اول از همه معرفی برند پلادیوم. برند پلادیوم برند لاکچری و محصولی دیگر از شرکت الکترواستیل است که با بیش از 50 سال سابقه در تولید لوازم منزل قرار دارد. از محصولات پلادیوم میتوان به انواع یخچال ها و فریزر ها در انواع سایز ها نام برد. برند پلادیوم بیشتر اوقات با کلمه پالادیوم اشتباه گرفته می شود. یخچال و فریزر یکی از مهم ترین بخش های هر خانه یکرایرانی است که باید برای خرید آن انتخاب درست کرد. بخصوص برای ما ایرانی ها که یخچال و فریزر جایگاهی خاص در بین لوازم دیگر آشپزخانه دارد. از ویژگی های این برند می توان به تکنولوژی نوفراست یا همان یخچال بدون برفک, آبسردکن متصل به آب شهری, یخساز, درب بار و کمپرسور های ایتالیایی و اتریشی نیز نام برد. کمپرسور این یخچال ها همه SECOP ایتالیا می باشد. پلادیوم از طرح های لاکچری و شکیل تری نسبت به یخچال های دیگه میباشد و از لحاظ ظاهری نیز بسیار خوب عمل کرده است. این شرکت در سال های اخیر توانسته است تولید خود را به روزانه 1300 دستگاه برساند. همینطور همه محصولاتی که در پایین معرفی شده اند نصب رایگان و خدمات پس از فروش نیز دارند. به هراه 24 ماه گارانتی.

معرفی بهترین و پرفروش ترین یخچال فریرهای پلادیوم

  • یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی یونیک (UNIQUE)

یخجچال فریزر پلادیوم مدل پلادی یونیک

یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی یونیک (UNIQUE) یکی از بهترین و پرفروش ترین یخچال فریرهای پلادیوم است. یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی یونیک (UNIQUE) که یکی از پرفروش ترین سایدبای ساید های تولید داخل مدل پلادی یونیک است. این ساید از وزن 171.5 کیلویی تشکیل شده است که 94 کیلوگرم آن فریزر است و 77.5 کیلوگرم آن قسمت یخچال است. از لحاظ گنجایش این ساید بیشترین گنجایش را نسبت به مدل های دیگر دارد که این گنجایش شامل 605 لیتر است که 320 لیتر آن برای یخچال و مابقی آن برای فریزر آن می باشد. از لحاظ ابعاد ساید بای ساید یونیک ابعاد بزرگی دارد و صرفا برای خانواده های شلوغ پیشنهاد می شود. ارتفاع این ساید 189 سانتی متر و عمق آن 57 سانتی متر است. از لحاظ پهنا نیز 65 سانتی متر است که فضای نسبتا زیادی می گیرد در آشپزخانه شما پس حتما اندازه گیری های لازم را قبل از خرید انجان دهید. تعداد تبقاط این یخچال 5 عدد می باشد که دارای 2 کشو در قسمت یخچال می باشد. این ساید از تکنولوژی نوفراست استفاده می کند که به این معناست که دیگر مشکل برفک در فریزر خود ندارید. یک طبقه به فریزر اختصاص داده شده که دارای 9 عدد کشو می باشد که فضای بسیار زیادی برای شما ایجاد می کند. یکی دیگر از ویژگی های این ساید یخساز اتوماتیک آن است به همراه آبسرد کن است. هوم بار یکی از ویژگی هاست که برای خنک نگه داشتن نوشیدنی ها نیز در این ساید قرار داده شده است. نوع موتور آن نیز   acc است که از تحت لیسانس کشور ایتالیا است که در مقالع ای دیگر آن را توضیح دادیم. میزان صدا آن نیز 39 دسی بل است. از بقیه ویژگی های می توان بهبرد دیجیتالی لمسی و جریان خنک کننده چند کاره و سیستم انجماد سریع و سیستم سرمایش سریع اشاره کرد. تکنولوژی direct path  باعث حذف حرکات اضافه مبرد تا 20 درصد می شود.

 

  • یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی واید (WIDE) 32 فوت

یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی واید (WIDE)

یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی واید یکی از بهترین و پرفروش ترین یخچال فریرهای پلادیوم است. مدل بعدی مدل پلادیوم واید است. یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی واید از 540  لیتر ظرفیت تشکیل شده است. این یخچال و فریزر سایز کوچک تری دارد وبرای مکان های کوچیک تر و خانواده های کوچیک تر می باشد. این یخچال و فریزر هم مثل مدل قبلی دارای آب سرد کن و یخساز است ولی فرق بینشان این است که مدل واید به آب شهری وصل نمیشود. ابعاد این یخچال فریزر 194 سانتی متر ارتفاع و عمق 89 سانتی متری و ارتفاع 76 سانتی متری می باشد. مصرف انرژی آن نیز A+  نیز می باشد. این یخچال از سیستم نوفراست تشکیل شده و هیچ برفکی در قسمت فریزر وجود ندارد. شبیه مدل قبلی این مدل هم از موتور ایتالیایی A+ تشکیل شده است.همینطور تکنولوژی direct path  نیز مانند مدل قبل در آن وجود دارد.

 

  • یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی کارا (CARA) 14 فوت

یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی کارا

یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی کارا یکی از بهترین و پرفروش ترین یخچال فریرهای پلادیوم است. مدل بعدی مدلی کوچک تر و 14 فوتی است که به نام پلادی کارا وارد بازار شده است. یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی کارا نیز همانطور مانند مدل های قبلی دیفراست دارد پس برفک در این مدل هم نیز وجود ندارد. این مدل از رتبه انرژِی A++ برخوردار است. وزن این مدل نسبت به مدل های دیگه کمتر و 63 کیلوگرم است.  این مدل بیشتر در هتل ها و خانه های دانشجویی و یا خانه های کم جمعیت استفاده میشود.  متاسفانه این مدل از تکنولوژی  ضد برفک برخوردار نیست و همینطور یخساز و آب سردکن ندارد ولی از لحاظ قیمت قیمتی پایین دارد با مدل های یکیه خارجی یا ایرانی. گنجایش این یخچال 234 لیتر است که 74 لیتر آن برای فریزر و بقیه آن برای یخچال می باشد. از لحاظ ابعاد این یخچال فریزر ارتفاع 165 سانتی و عمق 72 سانتی و پهنا 60 سانتی نیز دارد. تعداد طبقات یخچال این مدل 4 عدد می باشد و تعداد کشو های آن 2 می باشد و در فریزر 2 طبقه دیگر وجود دارد که در آن دو کشو دیگر قرار دارد.

 

  • یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی اسمایل (smile) 11 فوت

یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی اسمایل

یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی اسمایل یکی از بهترین و پرفروش ترین یخچال فریرهای پلادیوم است. مدل  PD11 یا همان پلادی اسمایل یکی از مدل های پرفروش پلادیوم هست که دارای یخچال و فریزر میباشد و یک مورد مناسب برای خانه های کوچیک و یا خانواده های کم جمعیت است. یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی اسمایل فریزر دارای یخساز و آب سرد کن نیز می باشد. یخچال آن دارای سه طبقه است که دارای یک کشو مخصوص برای سبزیجات و میوه ها می باشید. همینطور دارای دو محفظه فریزر میباشد که فضای قابل قبولی نیز دارد. همینطور در کنار درب یخچال نیز دارای سه طبقه میباشد برای نگهداری مواد که جای کمتری میگیرد.این یخچال و فریزر از رتبه انرژی و مصرف برق A+ نیز برخوردار است که مصرف انرژی بسیار کمی دارد. از لحاظ ارتفاع و جایگیری در آشپزخانه میتوان گفت جای کمی میگیرد زیرا از ارتفاع 127 سانتی متری و پهنا 47 سانتی متری برخوردار است. عمق آن نیز 42 سانتی متر است و وزن تقریبی آن 33 کیلو گرم است. یخچال فریزر پلادیوم مدل پلادی اسمایل از صدای بسیار کمی تشکیل شده است و فقط 38 دسی بل توان صدا دارد پس شما اصلا صدای آن را احساس نمی کنید.ظرفیت کلی این یخچال 130 لیتر است که از فضای نسبتا خوبی برخوردار است. از این گنچایش کل 38 لیتر آن برای فریزر و مابقی آن که 92 لیتر است برای یخچال است.

 

  • یخچال فریزر  پلادیوم مدل پلادی التیما (ULTIMA) 35 فوت

یخچال فریزر  پلادیوم مدل پلادی التیما

یخچال فریزر  پلادیوم مدل پلادی التیما یکی از بهترین و پرفروش ترین یخچال فریرهای پلادیوم است. مدل آخر این متن مدل پلادی التیما نیز می باشد. این مدل نیز رتبه انرژی همچون مدل های قبلی دارد و خیلی از لحاظ اندازه با پلادی کارا تفاوتی ندارد ولی نکته مهم آن نسبت به کارا این است که آب سردکن و یخساز و سیستم ضد برفک نوفراست دارد که باعث گران تر بودن تقریبا دوبرابری آن می شود. گنجایش یخچال فریزر  پلادیوم مدل پلادی التیما 460 لیتر می باشد که 150 لیتر آن برای فریزر و 310 تای باقی مانده برای یخچال می باشد. یخچال فریزر  پلادیوم مدل پلادی التیما برای افرادی که خانه کوچک و یا خانواده کم جمعیتی هستند ولی برایشان بزرگ بودن فریزر مهم است پیشنهاد میشود. از لحاظ ابعاد دارای ارتفاع 195 سانتی و عمق 77 سانتی و پهنا 75 سانتی می باشد. تعداد طبقات یخچال آن 3 و کشو های موجود در آن 2 عدد می باشد. در فریزر نیز 4 عدد طبقه به همراه 5 کشو نیز موجود می باشد. یکی از مزایای این مورد این است که آب سرد کن آن به آب شهری وصل می شود.

  • ساید بای ساید پلادیوم مدل پلادی رویال

ساید بای ساید پلادیوم مدل رویال (PD51)-2

این ساید بای ساید 107 کیلو وزن داشته و 520 لیتر گنجایش کلی دارد. گنجایش یخچال آن 320 لیتر و فریزر آن 200 لیتر می باشد. این ساید نیز همانند بقیه مدل ها از سیستم نوفراست پشتیبانی می کند و نیازی به نگرانی برای برفک نداشته باشید. رتبه انرژی A و فیتر تصویه آب از دیگر ویژگی های این یخچال ساید می باشد. کندانسور مخفی آن باعث ظاهر بهتر شده است. تعداد طبقات یخچال و فریزر هر کدام 5 عدد می باشد که نشان دهنده جادار بودن این مدل می باشد. تعداد طبقاتی که روی درب گذاشته شده است 4 عدد می باشد. این مدل برای بیشتر فضا ها و خانواده ها مناسب است و نسبت به نیاز بیشتر افراد تولید شده است. این مدل درب بار نیز دارد که برای نگهداری نوشیدنی ها فضای مناسبی در اختیار شما قرار می دهد. بدنه آنتی باکتریال باعث شده تا ذرات باکتری به داخل یخچال شما نیاد و حالت ضد باکتری بگیرد. ای سیستم های ساید بای ساید پلادیوم مدل رویال می توان به سیستم خنک کنندگی دوگانه اشاره کرد. این سیستم در واقع برای یخچال و فریزر ها دو خنک کننده جدا هستند و هر دو سیستم سرمایشی جداگانه دارند.

برای اطلاعات بیشتر از امکانات، مشاوره رایگان و هچنین خرید محصولات پلادیوم به نمایندگی رسمی پلادیوم در تهران (پلادیوم شاپ) سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه