عمده فروشی محصولات گرمان گاز

عمده فروشی محصولات گرمان گاز

آبگرمکن گرمان گاز یا آبگرمکن الکترواستیل !؟

اگر اخیرا برای خرید آبگرمکن روانه بازار شده باشید، اسامی می بینید که کمتر با آن آشنایی دارید اسامی که تمام ویژگی های لازم برای بدل شدن به یک برند معتبر را دارا هستند. مثلا آبگرمکن گرمان گاز که در بازار بیشتر با نام آبگرمکن الکترواستیل خرید و فروش می شود نمونه بارز این ادعا است. از آبگرمکن پرآوازه ایی همچون بوتان و حتی آبگرمکن های خیلی قدیمی تر مثل آزمایش ، ارج و پلار بگذریم. آبگرمکن الکترواستیل (گرمان گاز) با پشتوانه صنعتی چهل ساله گروه صنعتی محمد زاده بخش اعظمی از نیاز بازار را با سبد کاملی از محصولاتش با ظرفیت های 10 ، 30 ، 50 و 70 لیتری برقی یخچالی قاب از زیر،50 لیتری گازی دیواری استوانه و یخچالی ،200 لیتری گازی زمینی استوانه و یخچالی، 100 لیتری برقی دیواری زمینی یخچالی پوشش می دهد.

جدا از اینکه این برندهای جدید چگونه باید شناخته شوند؛ بسته بندی کالا، تبلیغات و حتی محصولات تولیدی این برندها برای حضور موثر و پایدار در بازار مهم است به عنوان مثال اگر به نحوه بسته بندی و فوم همین آبگرمکن های گرمان گاز توجه کرده باشید بالاخره متوجه نمی شوید که «گرمان گاز، GHM یا الکترواستیل!؟ کدامیک را خریده اید!؟ » وظیفه ی بازار به عنوان شبکه توزیع اصیل هم همین امر اطلاع رسانی صادقانه برای جاری ساختن یک فرآیند خرید و

فروش مناسب و خوب در بازار است.فروشگاه اینترنتی دیدبازار هم سعی خواهد نمود به وظیفه ذاتی اش درست عمل کند.

  • همه چیز درباره برند گرمان گاز
  • (GHM) لیست قیمت محصولات گرمان گاز
  • نمایندگی های فروش لوازم خانگی گرمان گاز
  • نمایندگی خدمات پس از فروش گرمان گاز
  • ساخت ایران: تجربه خرید یک هموطن

شرکت صفابازار پارس به عنوان نماینده فروش محصولات گرمان گاز (محصولات گرمایشی الکترواستیل) با عنایت به فراهم آمدن شرایط انبارداری و بنکداری بنگاه اقدام به فروش همکاری و عمده فروشی خاص فروشندگان لوازم خانگی در سطح استان تهران و حتی کل کشور نموده است.

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 14 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 14 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی