پلادیوم

 برندی نوین، گامی نو

پالادیوم ( Palladium ) یا پلادیوم (Pladium) ؟! کدام درست است؟

پلادیوم( Pladium)، برند تازه ثبت شده یخچال و فریزرهای خانگی شرکت الکترواستیل است. الکترواستیل به پشتوانه 50 سال سابقه کاری در حوزه تجهیزات برودتی دنبال راهی برای نفوذ بیشتر و کسب سهم بیشتری در بازار بود که به برندسازی رسید .

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران فرصت مناسبی برای کسب مصاحبه با جناب آقای محمد زاده مدیر عامل الکترواستیل بود تا اطلاعات بیشتری پیرامون پلادیوم بدست بیاوریم 

.

با توجه به عرضه اولیه و کم تعداد پلادیوم در بازار، سخن از پر فروش های این برند گفتن زود است اما قابل پیش بینی است که «یخچال دوقلو پلادیوم،یخچال های سایز کوچک (7 و 14 فوت) و ساید بای ساید پلادیوم» از خوش استقبال ترین کالاهای این برند باشند. البته توصیه ما هم اینست با توجه به استقبالی که از یخچال یا فریزرهای اداری الکترواستیل می شود و گاها با کمبود این بار در بازار برای عرضه و انتخاب مواجه هستیم بهتر است از نمونه های پلادیومی محصولات پر فروش و بازار پسندES7 یا ESF7 الکترواستیل استفاده کنیم چون محصولات پلادیوم هیچ تفاوتی به لحاظ ظاهری و فنی با محصولات الکترواستیل ندارند و چنانچه عرضه این محصول نیز در بازار به خوبی صورت گیرد با افت قیمت قابل توجهی نسبت به قیمت کنونی روبرو خواهیم بود و عملا قیمت های یخچال های کوچک سایز پلادیوم بسیار مقرون به صرفه تر از همه کالاهای این ردیف در بازار خواهد شد.

اهم فعالیت های حمایتی دیدبازار عبارتند از:

1- مشاهده آخرین و بروزترین لیست قیمت محصولات پلادیوم و آرشیو لیست های قیمت قدیمی

2- پلادیوم،میشا کالا و خریداران ایرانی  در کمپین حمایت از کالای با کیفیت ایرانی

3- نمایندگان فروش پلادیوم در تهران و شهرستان ها

4- کالاهای پرفروش پلادیوم : یخچال فریزر پلادیوم PD24، یخچال فریزر PD35T

5- جشنواره های فروش پلادیوم

6- اخبار مرتبط با برند پلادیوم

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 68 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 68 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی