فیلیپس

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 11 نتیجه

فیلیپس

نمایندگی فیلیپس

شرکت شکوفا الکتریک سرویس فعالیت خود را در سال 1384 در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لوازم شخصی تولید شده توسط یکی از بهترین برندهای دنیا آغاز کرد و پس از مدتی به دلیل کسب توفیقات فراوان در این زمینه، ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی کوچک و لوازم صوتی و تصویری را نیز به مجموعه فعالیت های خود اضافه نمود. توجه به رضایت مشتری و پایه ریزی اولیه شرکت براساس اصول مشتری مداری باعث گردید تا شکوفا الکتریک سرویس از همان ابتدا تنها به خدمات پس از فروش اکتفا نکرده و با برداشتن گامی بلندتر، توجه خود را به مراقبت پس از خدمات نیز معطوف نماید. جهت نیل به این مهم کلیه پرسنل این شرکت سعی نموده اند تا پس از ارائه هرگونه خدمات ارتباط خود را با مشتری قطع ننموده و ضمن اطمینان یافتن از رضایت تمامی مشتریان از خدمات دریافتی، همواره گوش شنوای صدای آن ها باشند.

استفاده از ابزارهایی مانند مرکز ارتباط با مشتریان، انبار مجهز و به روز قطعات یدکی، نرم افزار جامع خدمات پس از فروش، و امکانات کارگاهی، آموزشی و فنی پیشرفته، شرکت شکوفا الکتریک سرویس را به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات و سرویس های ویژه به مشتری معرفی نموده است.

سال 1394، شرکت با شروع ارائه خدمات پس از فروش محصولات خانگی بزرگ شامل یخچال، فریزر، لباسشویی، هود، اجاق گاز و فر برقی، فصل جدیدی را در فعالیت های خود گشود. از آن زمان تا به امروز انتقال تجربیات شرکت های فعال در این زمینه نه تنها باعث تکرار و تداوم موفقیت های گذشته شکوفا الکتریک سرویس شده است، بلکه با رویکرد مبتنی بر افزایش مستمر رضایت مشتری، این شرکت هر روز به اهداف از پیش تعیین شده خود که همانا ارائه خدمات در سطح عالی ترین استاندارد های جهانی می باشد نزدیک تر می گردد.