گرمان گاز

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

در حال نمایش 15 نتیجه

گرمان گاز

آشنایی با آبگرمکن و پکیج گرمانگاز (GHM)

آب گرمکن یا پکیج !؟ تمام سعی مان اینست که علاوه بر تجربه ی خوبی از خرید برای مشتریان آبگرمکن و پکیج در دیدبازار؛ اطلاعات مناسبی از برندها، محصولات، نحوه انتخاب کالای مناسب و مورد نیاز مشتری و آخرین قیمت پکیج و آبگرمکن در بازار را در اختیار شما قرار دهیم. مادامی که آبگرمکن ها فقط آب گرم مصرفی تولید می کنند، به دستگاه گرمایشی که هدفش تأمین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ است پکیج می گویند. پکیج ها عملا جایگزین موتورخانه های مرکزی شده اند.

حمایت از کالای با کیفیت ایرانی

وقتی به سراغ خرید آبگرمکن می رویم ناخودآگاه به یک برند خاص از آبگرمکن فکر می کنیم: بوتان!؟

بوتان به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده آبگرمکن دیواری در ایران و حتی خاورمیانه؛ بی شک برای صنعت کشور یک افتخار و یرای مشتری یک کالای با کیفیت محسوب می شود اما در سال رونق تولید ملی بایستی به تلاش و پشتکار تمامی ایرانی ها از کارگر ایرانی گرفته تا سرمایه گذار ایرانی احترام بگذاریم به برندهای ایرانی دیگر نیز فرصت عرض اندام بدهیم تا در گذر زمان به یک برند ملی بدل شوند و حضور در بازارهای منطقه ای و جهانی را تجربه کنند. گرمان گاز (GHM) یکی از همین برندهاست.

توصیه هایی برای خرید و انتخاب آبگرمکن

  • ایمنی آبگرمکن
  • آب گرم فوری می خواهید
  • آب گرم مستمر می خواهید
  • به فشار آب توجه کنید
  • آبگرمکن متناسب با فضای خانه بخرید
  • آبگرمکن کم مصرف برای صرفه جویی در مصرف گاز
  • به دوام و کیفیت آبگرمکن توجه کنید
  • خدمات پس از فروش آبگرمکن

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید و یا با کارشناسان دیدبازار به شماره 38951-021 تماس حاصل فرمائید

انواع پکیج گرمان

پکیج ها نیز براساس محل نصب یا سوخت مصرفی طبقه بندی می شود. پكيج های از نظر نحوه قرار گرفتن و نصب به دو نوع پکیج دیواری و پکیج زمینی و از نظر نوع سوخت مصرفی به پکيج برقی پکیج گازسوز پکیج دوگانه سوزو پکیج گازوئیل سوز تقسیم می شوند. پس از اینکه فهمیدیم برای خرید پکیج خوب به چه نکاتی دقت کنیم!؟ بایستی پکیجی با بهترین قیمت و کیفیت را خریداری کنیم.

آشنایی با مدل ها و برندهای مطرح آبگرمکن و پکیج

بوتان، سپهر الکتریک، الکترواستیل، ایران شرق، آزمون کار، گرمان گاز، گرم آوران، برفاب فقط برخی از برندهای موجود آبگرمکن در بازار است. پکیج های بوش، گلدیران، ایران رادیاتور، بوتان، آریستون هم در بازار موجود هستند.