ایکس ویژن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–16 از 64 نتیجه

ایکس ویژن

برند ایکس ویژن از آغار تا الان

گروه مادیران در سال 1343 تحت عنوان “شرکت امیری و شرکاء” توسط جناب آقای محمود امیری بنیان گذاری شد.

درسال 1373 طی توافقات صورت گرفته با شرکت LG Electronics، خط تولید اولین مانیتورهای CRT ال جی در کارخانه مادیران واقع در شهر صنعتی هشتگرد (80 کیلومتری تهران) راه اندازی شد. افتتاح کارخانه موجب شکل گیری شعبه جدید مادیران تحت عنوان ”صنایع ماشین های اداری ایران“ گردید.

نوآوری دیگر در ایران در سال 1373

راه اندازی خط تولید مانیتورهای CRT تنها دستاورد صنایع ماشین های اداری ایران نبود. این شرکت  موفق شد در سال 1374 خط مونتاژ چاپگرهای Epson و Seikosha را افتتاح کند. کمی پس از آن نیز  تولید مانیتورهای LCD آغاز شده و سهم بالایی از فروش منطقه را از آن خود کرد.

در سال 1380 زمانی که شرکت برای هویت خود نیاز به یک نام برند شد برند “مادیران” پیشنهاد و در نهایت ثبت شد، بین برند برای خط تولید و گارانتی استفاده می شد.

افتتاح برند ایکس ویژن در سال 1385

درسال 1385 مادیران با راه اندازی خط تولید تلویزیون های ایکس ویژن X.Vision وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد. کیفیت بالای محصولات موجب قرارگیری این برند درجایگاه سوم بازار شد.

همگام با افزایش تولید، ایکس ویژن کارخانه تزریق پلاستیک خود را در منطقه هشتگرد و در فضایی بالغ بر 73000 متر مربع احداث کرد. این کارخانه مجهز به جدیدترین روبات ها و سیستم های پیشرفته می  باشد که در نوع خود بی نظیر است.

گسترش لوازم خانگی ایکس ویژن در سال 1395

در سال 1389، گروه ایکس ویژن تمامی شعبات خود را به ساختمان اداری تازه تاسیس مادیران منتقل کرد. این ساختمان تنها مرکز اداری با طراحی فضای باز در ایران می باشد. علاوه بر شعبات گروه  مادیران، دفاتر مرکزی چندین شرکت بین المللی نیز در ساختمان مادیران قرارگرفته است.

ایکس ویژن در ادامه برنامه های روبه رشد خود، فعالیت در عرصه لوازم خانگی را آغاز کرده است. هم اکنون محصولاتی همچون یخچال فریزر و لباسشویی با برند X.Vision و گارانتی مادیران در بازار عرضه  می شوند.